Skup samochodów Warszawa

Skup samochodówSiedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Dlatego też jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce spotkania z klientem w Warszawie lub w województwie mazowieckim w krótkim czasie.

Na takim spotkaniu ma miejsce ogląd i wycena pojazdu oraz negocjacje cenowe. Kiedy zarówno klient jak i skup dochodzą do kompromisu i są zadowoleni z wyników negocjacji następuje sprzedaż auta.

Korzystamy z profesjonalnej umowy kupna-sprzedaży, zatem wszystkie transakcje są zgodnie z powszechnie obowiązującym prawem. Możemy również wypowiedzieć umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej - OC.

Skupujemy auta używane osobowe i dostawcze. Kupimy również floty, pojazdy od korporacji taksówkowych czy poleasingowe. Prowadzimy również skup samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Jeśli trafiłeś na naszą witrynę www, zapewne chcesz sprzedać swoje auto.
Nie szukaj dalej.
Zapewne nasza firma Ci to umożliwi na warunkach satysfakcjonujących obydwie strony.

Skup samochodów Warszawa - oferta

Oferujemy:

  • najlepsze warunki finansowe
  • bezpłatny dojazd do klienta
  • bezpłatna wycena samochodu
  • przeprowadzenie transakcji w miejscu i w czasie wskazanym bezpośrednio przez klienta
  • natychmiastowa płatność gotówką za skupione auto lub na życzenie płatność za pomocą przelewu bankowego
  • skupujemy wszystkie marki samochodów osobowych z roczników 2000-2014

Bezpośrednio (dojazd tego samego dnia) skupujemy samochody z terenu Warszawy, Łodzi i okolic - województwa mazowieckie, łódzkie.
Z klientami z dalszych rejonów kraju umawiamy się indywidualnie.Podobne:
Skup samochodów Łódź

Skup samochodówDo Łodzi i innych miejscowości województwa łódzkiego skup samochodów jest w stanie dojechać nawet w ciągu 2 godzin.

Wentylacja garażu samochodowego

Wentylacja garażu samochodowegoWielu właścicieli samochodów zastanawia się nad odpowiednią ochroną dla swojego samochodu, zarówno przed uszkodzeniami wy

Wynajem busa? Sprawdź, przy jakich okazjach jest to dobre rozwiązanie

Wynajem busówStandardowy samochód osobowy przewidziany jest dla przewożenia 5 osób - niezależnie od tego, czy są to osoby dorosłe, czy dzieci. Jeśli chcielib