Skup samochodów

Oferujemy ekspresowy skup samochodów używanych osobowych i dostawczych za gotówkę z terenu Warszawy i okolic zarówno od klientów indywidualnych jak i od firm.

W branży motoryzacyjnej działamy przez wiele lat, więc doskonale znamy wszelkie wymagania naszych klientów. Staliśmy się jednymi z liderów w branży - zdobyliśmy rzeszę stałych i usatysfakcjonowanych klientów z całej Polski. Naszą siedzibą jest Warszawa, jednakże działamy na terenie całej Polski. Wszystko fachowo, sprawnie i bez zbędnych formalności. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które cieszy się dobrą reputacją, zarówno ze strony klientów, jak i przedsiębiorstw współpracujących. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz kompetencje. Oferujemy wyłącznie uczciwe i korzystne warunki współpracy - stawiamy każdego klienta na pierwszym miejscu.

Transakcja w naszym skupie przebiega niezwykle szybko i sprawnie, nie zajmuje zazwyczaj więcej niż godzinę.

Jakie pojazdy nas interesują?

Skupujemy niemal wszystkie używane samochody osobowe popularnych marek m.in. Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Lexus, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo i inne. Interesują nas również samochody poleasingowe oraz całe floty pojazdów. Nie zajmujemy się kupnem ani sprzedażą części samochodowych. Obecnie nie skupujemy samochodów osobowych z kierownicą po prawej stronie, jak również samochodów ciężarowych. Nie świadczymy również usług związanych z naprawą pojazdów.

Procedura skupu samochodu

Cała transakcja zaczyna się w momencie, gdy klient skontaktuje się z nami. Może być to kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy. Podczas pierwszej rozmowy lub wymiany wiadomości elektronicznych, konsultant poprosi klienta o takie informacje jak: marka samochodu, model, rocznik oraz ogólny stan techniczny pojazdu. Ponadto zapyta również o oczekiwaną cenę za samochód. Następnie ma miejsce umówienie się na spotkanie, gdzie będzie zawarta cała transakcja, po czym klient przekaże samochód pracownikowi skupu i otrzyma zapłatę od razu w formie gotówki lub według życzenia przelewem na konto bankowe.

Jak wygląda proces sprzedaży samochodu do skupu?

Sprzedaż samochodu naszej firmie jest wyjątkowo szybka i prosta. Nie trzeba dokonywać wcześniejszych przygotowań samochodu, ponieważ jego stan wizualny jest dla nas drugorzędny. Klient oszczędza czas związany z naprawą auta, gdyż transportujemy nawet takie pojazdy, które są unieruchomione. Przed skontaktowaniem się z nami warto przygotować sobie podstawowe dane na temat sprzedawanego auta - marka, model, rocznik, przebieg, przeszłość (przebyte kolizje, lakierowanie, spawanie itd.). Do wyboru przedstawiamy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz kontakt telefoniczny - odpowiedź otrzymasz natychmiastowo. Podczas rozmowy z konsultantem zostaniesz wypytany o najważniejsze informacje. Możesz przedstawić swoje oczekiwania finansowe, a my poinformujemy Cię o możliwym przedziale cenowym. Po ustaleniu orientacyjnej ceny, należy określić dogodny czas i miejsce oględzin samochodu.

W ustalonym terminie dojedziemy pod wskazany adres. Wszelkie koszty związane z dojazdem ponosimy my - bez względu, czy dojdzie do transakcji, czy nie. Oględziny samochodu nie trwają długo, zazwyczaj do 30 minut. Ostateczna wartość pojazdu zależy m.in. od przebiegu, stanu technicznego i stanu ogólnego pojazdu. Wycena zostanie przeprowadzona uczciwie i profesjonalnie, przez osoby kompetentne. Po ustaleniu satysfakcjonującej kwoty dla obu stron, następuje zawarcie umowy. Załatwiamy wszelkie formalności, jak np. sporządzenie umowy kupna-sprzedaży lub wypowiedzenie OC. Gotówkę możesz otrzymać natychmiast po podpisaniu umowy. Sam decydujesz o formie płatności - zależy, czy preferujesz gotówkę "do ręki", czy przelew na konto bankowe.

Współpraca

Interesuje nas nawiązanie stałej współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, windykacyjnymi, leasingowymi, rzeczoznawcami samochodowymi, pomocami drogowymi, warsztatami naprawczymi, itd. Gwarantujemy korzystne prowizje za wskazanie pojazdu. Zapewniamy dogodne warunki współpracy.

Skup aut używanych, osobowych Warszawa - zapraszamy do współpracy

Skup samochodów BMW

Samochody BMW to jedna z niewątpliwie niewielu marek, która zapisała się wielkimi literami w historii motoryzacji. Początki produkcji samochodów BMW sięgają lat 70 dwudziestego wieku kiedy to powstawały pierwsze modele serii 3, fani marki do tej pory poszukują zadbanych egzemplarzy z najstarszych lat produkcji i co ciekawe egzemplarze te osiągają niejednokrotnie ceny wyższe od nowych aut kupowanych w salonie.

W sumie nie ma w tym nic dziwnego ponieważ producenci nie robią już takich aut jak kiedyś gdzie główny nacisk był kładziony na jakość i wytrzymałość produkowanych samochodów być może dlatego do dzisiaj zdarzają się modele kilkudziesięcioletnie które swoim stanem wprawiają w zachwyt nie tylko pracowników naszego skupu samochodów bmw ale również wszystkich koneserów aut z tego Bawarskiego koncernu…

Skup BMW

W przypadku kiedy jesteście Państwo posiadaczami jednego bądź kilku starszych modeli bmw i rozmyślacie nad ich sprzedażą, zachęcam do kontaktu z nami - odkupując takie auta skup samochodów BMW jest w stanie zaoferować bardzo wysokie ceny ponieważ zależy nam na zachowaniu jak najdłużej historii tej marki… mowa tu o takich modelach jak:

 • Seria BMW 3/15, 3/20, 319, 329, 600, 3200CS
 • Seria BMW E3, E9, E12, E21, E23, E39, E38, E30
 • Seria BMW Z1, Z3, M1, ISETTA, ALPINA

Producenci marki BMW pomyśleli również o kierowcach nie zważających na jakże słynne ekonomizery pojawiające się w większości modeli na głównym liczniku a zarazem ceniących moc swojego auta i tak też w szeregach BMW pojawiły się modele ze znaczkiem M, które dysponują mocą nawet 600KM, i wymagają również niemałych umiejętności od kierowców decydujących się na jazdę takim „potworem”. Auta ze znaczkiem M do pewnego czasu były egzotyką na naszych drogach, jednakże dzisiaj jeżdżąc po ulicach większych miast na pewno można spotkać te egzemplarze bardzo często.

Przechodząc do czasów obecnych produkcję BMW można podzielić na 3 główne kierunki:

 • Segment aut klasy B - modele BMW SERII 3, E90, F30
 • Segment aut klasy C - modele BMW SERII 5, E60/61, F10
 • Segment aut klasy D - modele BMW SERII 7, F01
 • Segment aut klasy D - modele SUV X3, X5, X6

Podsumowując wszystko można powiedzieć że producent oferuje bardzo szeroki zakres modeli starając się zapełnić każdą lukę w segmencie motoryzacyjnym począwszy od małych typowo miejskich aut poprzez sportowe potwory kończąc na flagowych limuzynach, które dosyć często są używane poza zwykłymi obywatelami o nieco bardziej zasobnym portfelu również przez głowy wielu państw.

Nasz skup samochodów marki BMW chętnie odkupi od Państwa każde auto z wymienionych powyżej bez względu na jego stan i datę produkcji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub email bez względu na to czy dopiero planujecie Państwo sprzedaż swojego samochodu czy chcecie sprzedać go już dzisiaj.

Skup samochodów Volvo

Samochody Volvo to dla wielu zwolenników tej marki szwedzki synonim luksusu, poza komfortem jaki oferują swoim pasażerom auta produkowane przez tego producenta charakteryzują się bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa. Pierwsze auta produkowane pod znaczkiem „Szwedzkiego Łosia” charakteryzowały się przede wszystkim ostrą linią karoserii i dzisiaj są nazywane przez wielu kanciakami np. modele samochodów Volvo jak:

 • Seria volvo 200
 • Seria volvo 300
 • Seria volvo 400
 • Seria volvo 700
 • Seria volvo 850
 • Seria volvo 900

Skup aut marki Volvo

Nasza firma zajmując się skupem aut marki Volvo chętnie odkupi od państwa każdy z ww. modeli, najchętniej odkupimy auta w dobrym stanie technicznym i wizualnym jednak jeśli chcecie Państwo sprzedać swoje auto które wymaga większych bądź mniejszych nakładów finansowych lub nie nadaje się do dalszej eksploatacji również prosimy o kontakt na pewno pomożemy w jego sprzedaży.

Poza skupem samochodów volvo z ww. serii odkupimy również wszelkie inne modele tego producenta poprzez auta produkowane w latach 2000-2014, łącznie z najnowszymi wyprodukowanymi w roku bieżącym.

Samochody Volvo dziś

Dzisiaj Volvo podążając za nowymi trendami w stylistyce nadwozia, zrezygnowało z ostrych krawędzi kosztem okrągłych napompowanych karoserii, które równie bardzo pobudzają wyobraźnie potencjalnych klientów jak i te z lat 90. Obecnie auta marki Volvo to pożądanie niejednego kierowcy a model miejskiego Suva XC60 w momencie pojawienia się na rynku pobił wszelkie rekordy sprzedaży jakich mogli pozazdrościć inni producenci. Obecnie na drogach najczęściej spotykane modele to:

 • Volvo c30
 • Volvo s40
 • Volvo v50
 • Volvo s60
 • Volvo xc60
 • Volvo xc70
 • I klasyczny chyba wszystkim znany model xc90

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami któregokolwiek z powyższych modeli i nosicie się z zamiarem jego sprzedaży bądź wymiany na nowszy model bardzo proszę o kontakt, nasz skup samochodów marki Volvo zaoferuje najlepsze warunki odkupienia gwarantując szybką transakcję w przyjemnej atmosferze.

Skup samochodów Mercedes

Auto Mercedes - synonim luksusu, prestiżu i komfortu no i oczywiście znaczek gwiazdy na przedniej masce przez niektórych zwany celownikiem… Produkcja tych niemieckich aut sięga lat 80 dziewiętnastego wieku to wtedy z taśmy produkcyjnej zaczęły zjeżdżać pierwsze egzemplarze na które mogli sobie pozwolić nieliczni…

Nasz skup aut marki mercedes przez lata spędzone w branży motoryzacyjnej również doświadczył potencjału jaki drzemie w tych niemieckich autach i naprawdę miło wspomina każdy z zarówno kupionych jak i sprzedanych egzemplarzy. Do dzisiaj pewnie niektórzy z państwa posiadają w swoich garażach auta ze znakiem gwiazdy, które poniekąd stanowią rodzinną pamiątkę bo zostały zakupione przez dziadków i sentymentalnie przechodziły z pokolenia na pokolenie … Tym bardziej że według wielu opinii prawdziwe mercedesy skończyły się z początkiem lat 90 IX wieku to wtedy modele W124 z pancernymi silnikami, które mogły pokonywać przebiegi 1 miliona km, zostały docenione min przez taksówkarzy poszukujących wygodnych i bezawaryjnych aut do pracy… poza modelem 124 swoich zwolenników miały także:

 • Mercedes 190SL
 • Mercedes W120
 • Mercedes W112
 • Mercedes W123
 • i wiele wiele innych równie fascynujących modeli…

Modele produkowane dzisiaj przez ten niemiecki koncern charakteryzują się zastosowaniem najnowszych technologii z dziedziny motoryzacji, która działa zawsze na podstawie elektroniki a ta niestety bywa zawodna, na szczęście wykluczony został największy problem jaki dotyczył modeli mercedesa produkowanych w latach 1998-2005 i każdy kto użytkował kilkuletniego mercedesa wie że tym problemem była korozja… Skup aut marki mercedes niejednokrotnie kupił od Państwa samochody ze znakiem gwiazdy bez względu na to czy był to młody praktycznie nowy egzemplarz czy kilkuletni samochód z oznakami korozji…

Obecnie produkowane modele można podzielić na cztery klasy:
• Miejska - modele klasy A,
• Limuzyny - modele klasy E, C,
• Suvy - modele klasy ML, GL
• Sportowe - modele klasy SL, CL, SLK, SLS

W historii naszego skupu samochodów wśród samochodów Mercedes pojawiły się też egzemplarze dla fanów szybkiej jazdy oznaczone znaczkiem AMG, znawcy tematu wiedzą ile przyjemności i frajdy z jazdy dostarczają te auta wyposażone w jednostki napędowe powyżej 5 litrów i dysponujące mocą powyżej 500KM.

Reasumując jeśli posiadacie Państwo jeden z ww. modeli mercedesa bez względu na to czy to będzie kilkudziesięcioletni SL czy też nowa klasa S, zachęcam do kontaktu. Nasz skup aut kupi od Państwa każde auto wyprodukowane spod znaku gwiazdy.Podobne:
Skup samochodów Warszawa

Skup samochodówSiedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Dlatego też jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce spotkania z klientem w Warszawie l

Skup samochodów Łódź

Skup samochodówDo Łodzi i innych miejscowości województwa łódzkiego skup samochodów jest w stanie dojechać nawet w ciągu 2 godzin.

Wentylacja garażu samochodowego

Wentylacja garażu samochodowegoWielu właścicieli samochodów zastanawia się nad odpowiednią ochroną dla swojego samochodu, zarówno przed uszkodzeniami wy