Infocar - skup samochodów Warszawa

Skup aut używanychInfocar jest firmą, która funkcjonuje na rynku samochodowym od kilkunastu lat. Zajmujemy się profesjonalnym skupem aut używanych w każdym stanie wizualnym i technicznym. Skup aut osobowych jest alternatywą dla komisów samochodowych.

Z nami pozbędą się państwo licznych problemów związanych ze sprzedażą auta używanego, nie wymagamy jak w przypadku komisu aby auto na sprzedaż było wysprzątane, umyte i wypolerowane, gdyż szanujemy czas naszych klientów, sprzedając auto do firmy Info-car otrzymują państwo gotówkę od ręki po podpisaniu umowy, co w praktyce oznacza że sprzedaż auta nie wiąże się ze startą cennego czasu jak dzieje się w przypadku samodzielnej sprzedaży, lub za pośrednictwem komisu samochodowego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ograniczyliśmy wszelkie formalności do minimum. Aby sprzedać auto do firma Info car należy jedynie skontaktować się z pracownikiem firmy Infocar, który drogą telefoniczną, lub mailową zadaje kilka pytań dotyczących sprzedawanego auta, następnie sprzedający podaje kwotę jaką chce otrzymać za auto, następnym krokiem jest wyznaczenie przez sprzedającego miejsca i daty oględzin auta. Podczas spotkania pracownik Infocar dokonuje wyceny auta, jeśli strony dojdą do porozumienia co do oferowanej kwoty, następnym krokiem jest podpisanie umowy i wypłata gotówki za sprzedany samochód.
Firma Infocar skupuje:

  • wszystkie marki i modele aut wyprodukowanych po 2011 roku
  • pojazdy poleasingowe
  • floty samochodowe
  • auta bez względu na stan techniczny i wizualnym.


Podobne:
Skup samochodów Warszawa

Skup samochodówSiedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Dlatego też jesteśmy w stanie dotrzeć na miejsce spotkania z klientem w Warszawie l

Skup samochodów Łódź

Skup samochodówDo Łodzi i innych miejscowości województwa łódzkiego skup samochodów jest w stanie dojechać nawet w ciągu 2 godzin.

Wentylacja garażu samochodowego

Wentylacja garażu samochodowegoWielu właścicieli samochodów zastanawia się nad odpowiednią ochroną dla swojego samochodu, zarówno przed uszkodzeniami wy